O MNIE

Stworzyłam Platformę Mom’s Guide dla kobiet takich jak ja, pragnących odzyskać kontrolę nad codziennością, nad każdym aspektem swojego życia. Kobiet, którym zależy na tym, by wychować dzieci najlepiej jak potrafią, tym, które interesują się zdrowiem swoim i bliskich, kobiet, które nie boją się pracy nad sobą, nie płyną z prądem ale dążą do realizowania swoich pomysłów na życie i wreszcie tych kobiet, które wierzą, że wszystko jest możliwe!

Pomogę Ci dotrzeć do treści, dzięki którym dowiesz się jak zadbać o siebie, dom i rodzinę. Jeżeli zależy Ci na nieustannym poszerzaniu swojej wiedzy, pomogę Ci odnaleźć kierunek i zapewnię zaplecze, wspierając Twój rozwój osobisty na kilku ważnych płaszczyznach.

 

Kim jestem?

Mam na imię Ania, w dorobku niewielki  doktorat, połowę kursu taternickiego i kilka spełnionych marzeń na koncie. Moje życie jest konsekwencja świadomych wyborów, a nie dotrzymywania kroku naszemu światu. Choć presja była silna, zawsze realizowałam swoje pomysły na życie, podejmując nie do końca racjonalne decyzje. Trzymam się swoich wartości, bez względu na to jak bardzo utrudnia mi to otoczenie i wiem, że w życiu najbardziej opłaca się to, co z pozoru w ogóle się nie opłaca. Razem z moim Mężem i naszym 1,5 rocznym synkiem, mierzymy się każdego dnia od nowa z codziennością, nie czekając na lepsze jutro, ale żyjąc tu i teraz!

Pomysł na Platformę przyszedł naturalnie po narodzinach Antosia. Zaczęłam szukać i gromadzić wartościowe informacje na tematy, które wówczas mnie zajmowały. Pomyślałam, że czas podzielić się tym, co umiem i lubię robić z innymi kobietami, którym wynajdowane przeze mnie treści mogą pomóc.  Główną motywacją do stworzenia Mom’s Guide była chęć stworzenia bazy wiedzy dla mam.

No to jest…cała Twoja.

Ściski.