ZACZNIJ TU

Ta strona jest o tym, jak mogę Ci pomóc. Nie jest to zwyczajny kolejny blog. To baza treści, wyselekcjonowanych specjalnie dla Ciebie. Powstała po to, by ułatwić Ci życie, pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji, a przede wszystkim przypomnieć Ci o Tobie.

Dla kogo jest ta platforma?

Moms’s Guide to  platforma skierowana przede wszystkim do mam, ale kobiety pragnące przeorganizować swoją codzienność także znajdą coś dla siebie. Zadaniem tego serwisu jest pomoc mamom w ich codziennym życiu.

Internet pełen jest wartościowych treści, tworzonych przez wspaniałych ludzi z pasją, którzy pragną podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Z uwagi na olbrzymią ilość produkowanych informacji, zdarza się, że te naprawdę wartościowe giną w chaosie internetowym. Platforma Mom’s Guide powstała, by zgromadzić potrzebne i ważne dla mam artykuły i posty. Tworzę bazę wiedzy, którą chcę się z Tobą podzielić.

Wiem co czujesz

Doświadczenie i wiedza tych, którym udało się odnieść sukces w swojej dziedzinie, mogą rozwiązać problemy, z którymi bez powodzenia się zmagasz. Trudności po porodzie, problem z odnalezieniem się w zupełnie nowej rzeczywistości, karmienie piersią, rozszerzanie diety dziecka, brak pomysłu na zabawę czy zdrowy styl życia, brak czasu dla siebie, na rozwój, pasję, dbanie o wygląd, trudności w zrozumieniu i wychowaniu dzieci, w komunikacji z mężem, problemy z motywacją czy wreszcie z odnalezieniem siebie.

Korzystanie z wiedzy innych pomogło mi najpierw wyznaczyć, a następnie pomału osiągać cele osobiste i biznesowe. Stać się wdzięczną i świadomą swoich priorytetów kobietą. Odnaleźć własną drogę, nie próbując dogonić innych. Cieszyć się z tego co mam, każdym porankiem, chwilą, która właśnie trwa.

Nie zamykaj się, najcenniejszym darem w naszym życiu są inni ludzie. Każda z nas jest inna, każda wyjątkowa, nie ze wszystkim musisz się zgadzać, nie wszystko musi Ci się przydać. Może to będzie jeden post, może jedno zdanie. Weź tyle ile Ci potrzeba.